E premte, 21.02.2020, 11:21 AM (GMT)

Video

Pëllumb Gorica: Kanioni i Holtës - Mrekullia joshëse e natyrës

E diele, 06.10.2019, 10:49 PMSa më shumë të udhëtosh, sidomos, larg nga qytetet e zhurmshme mes gjelbërimit, ajrit të pastër, ujit dhe diellit, si dhuratat më të çmuara që na ka falur Zoti, mund të shohësh në thelb Shqipërinë e (pa) njohur, me misteret gjeografike dhe historike, që ofron secila krahinë. Kur i shikon nga një kënd tjetër, i vlerëson dhe i ndjen në thellësi të shpirtit, duke rendur me dëshirë drejt të panjohurës.
Për më shumë:
http://www.zemrashqiptare.net/news/51613/pellumb-gorica-kanioni-i-holtes-mrekullia-joshese-e-natyres.html
Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT