E merkure, 28.09.2022, 08:07 AM (GMT+1)

Video

Xhemi Nokshiqi Muzai - Gjuha Shqipe

E diele, 29.09.2019, 02:35 PMXhemi Nokshiqi Muzai - Gjuha Shqipe...
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora