E hene, 23.09.2019, 10:20 AM (GMT+1)

Video

Të rinjtë të dyzuar mes parave dhe profesionit

E enjte, 04.07.2019, 08:54 PM"Pasditja ime" me Kostanën - Të rinjtë të dyzuar mes parave dhe profesionit
Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT