E merkure, 08.04.2020, 11:59 AM (GMT+1)

Video

Ismail Kadare - Filozofia e robërisë

E merkure, 05.06.2019, 09:10 PMKomentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT