E shtune, 20.07.2019, 04:55 PM (GMT+1)

Video

Thomas Bergersen - Empire of Angels (Sun)

E marte, 16.10.2018, 09:24 PMThomas Bergersen - Empire of Angels (Sun)
Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT