E enjte, 23.01.2020, 02:07 AM (GMT)

Video

Tefta Tashko Koço - Zare trëndafile

E shtune, 20.04.2019, 08:41 PM
Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT