E premte, 02.12.2022, 05:04 PM (GMT)

Video

SHQIPTARËT NË AGJENDËN FESTIVE TË DITËS NDËRKOMBËTARE TË GRUAS NË GJERMANI

E shtune, 16.03.2019, 12:04 PMSHQIPTARËT NË AGJENDËN FESTIVE TË DITËS NDËRKOMBËTARE TË GRUAS NË GJERMANI
13.03.2019
Radiotelevision 21

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora