E merkure, 24.04.2019, 03:46 PM (GMT+1)

Video

Suedi: Malli për Rugovën dhe Dita e Plisit

E diele, 03.02.2019, 01:23 PMPër anëtarësinë dhe miqtë e Shoqatës së Shkrimtarëve dhe Artistëve Shqiptarë ”Papa Klementi XI Albani”, Suedi
MALLI PER RUGOVËN DHE DITA E PLISIT
Ängelholm-Suedi, 19 janar 2019
Një manifestim krejtësisht ndryshe dhe i veçantë nga herat e tjera. Për herë të parë u shënua "DITA E PLISIT" në mërgatë pikërisht në Ängelholm të Suedisë, nga Shoqata e Shkrimtarëve dhe Artistëve Shqiptarë "Papa Klementi XI Albani".


Komentoni
Komenti:


Gallery

PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT