E merkure, 21.08.2019, 08:53 AM (GMT+1)

Search by date: 2/8/2019

Frank Shkreli: Fuqia e Lutjeve

Ashtu si çdo vit tjetër edhe sivjet, mijëra pjesëmarrës nga e mbarë bota, përfshir udhëheqësit më të lartë Shteteve të Bashkuara dhe personalitete të ftuar nga mbarë bota, ishin të pranishëm në organizimin vjetor, “Prayer Breakfast” ose Mengjesi i Lutjeve, në ...

Sejdi Berisha: Qyteti im ujëvarë në sy

Qyteti imQë dikur edhe tashTa di e ta njoh çdo pëllëmbëEdhe çdo cep si merr frymëTa njoh historinë që rri heshtur Qyteti imSot vendosa t’i shkruaj këto vargjeSe ka kohë që shpirtin rënduar ma kanëSe zemrën ma kishin përcëlluar...
Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT

Leter Lajmeruese