E marte, 19.10.2021, 09:46 PM (GMT+1)

Search by date: 10/2/2021

Lekë Mrijaj: Pren Ukaj - Çka më thotë zemra

Libri i Pren Ukaj, “Çka me thotë zemra ”, ditë më parë ka dalë në dritë, i cili libër është botuar nën përkujdesjen e redaktorit, Lekë Mrijaj, recensentve Pal Canaj e Milazim Maraj, lektorit, Mikel Gojani si dhe konsulentit, Tomë Paloka, (Major Nderi i Pavarsisë se Kosovës-2016 nga Nju Jorku), nën llogon e Shtëpisë Botuese...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora