Adriana Gjini: M-A-M-I
| E Diel, 26.02.2017, 12:00 PM |

M-A-M-I

 

Nga Adriana Gjini, nxenese ne shkollen At' Zef Pllumi, Shengjin

 

Marrim një “M”

Si mjalti

 

Marrim një “A”

Si ajri

 

Marrin edhe një “M”

Si lulja manushaqe

 

I shtojme ne fund nje “I”

Dhe ku del e shtrejta

M-A-M-I

        --------------

-Per ZemraShqiptare, nga Shengjini, Shkurt 2017-(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti: