SHBA, protesta për lirimin e Haradinajt
| E Diel, 08.01.2017, 08:23 PM |

Komuniteti shqiptaro-amerikan organizon dy protesta për të kërkuar lirimin e ish-Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, në Washington para ambasadës së Francës dhe në New York para Misionit të Serbisë pranë Kombeve të Bashkuara, të hënën me 9 Janar, 2017.

Përshëndetje, Frank Shkreli(Vota: 3 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: