Gjon Keka: Nënë Tereza - Arbënorja e famshme
| E Diel, 28.08.2016, 08:38 AM |

NJË BOTIM I RI PËR NËNË TEREZËN

Sot në 106-vjetorin e lindjes dhe në prag të Shenjtërimit të Nënë Terezës doli në qarkullim libri i ri "Nënë Tereza - Arbënorja e famshme e të gjitha kohërave" i autorit Gjon Keka. Librin mund ta gjeni në librari me çmim 500 lekë.

Shtëpia Botuese Botart,  Tiranë(Vota: 0)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: