Gjon Keka: Edukimi Politik
| E Diel, 20.03.2016, 09:12 PM |

Libri më i ri i autorit Gjon Keka, ''Edukimi Politik'', botuar nga shtëpia botuese Botart, së shpejti do të jetë në të gjitha libraritë e Kosovës, Shqipërisë dhe në vende të tjera.

Libri Edukimi Politik është i dobishëm për studentët e shkencave politike, të sociologjisë dhe filozofisë.

Autori dhe Botuesi falenderojne vellezerit Grabanica nga Europa dhe Amerika që mundësuan botimin e këtij libri.(Vota: 1)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: