Lumturi Ymeri Bersava: Klithma fryme
| E Diel, 21.12.2014, 06:12 PM |

Doli në qarkullin Vëllimi i katërt poetik i poetes Lumturi Ymeri Bersava, nga shtëpia botuese “ADA”, Tiranë.

Ky vëllim ka 112 faqe, dhe ISBN: 978-9928-193-38-4…

Libri kushton 500 Lekë.(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti: