Shoqata Iliria feston pavaresine, Lahr 16.02.2012
| E Merkure, 13.02.2013, 06:59 PM |

Shoqata  Kulturore Iliria e.V - e regjistruar ne organet Gjermane ne vitin qe lam pas, feston pavarsine e Kosoves ne Lahr

Fillimisht do te kete program kulturor nga shoqata "Yjet e Kosoves" e.V

E me pas do ju argetojne me muzike live: Nexhdet Hasani, Lumnije Grajqevci dhe sint Labi

Manifestimi mbahet:  Ne Festhalle Kubacha Schul str.2

77933  Lahr

ne te Shtunen me date 16.02.2012 duke filluar nga ora 19:00(Vota: 2 . Mesatare: 3/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti: