''Gjuha jonë'' e Kozeta Zylos nga Kristina Melo
| E Premte, 11.01.2013, 08:15 PM |


"Gjuha jone" Muzika Petrika Melo, teksti Kozeta Zylo, kendon Kristina Melo

Kenga Gjuha Shqipe, Gjuha Jone kenduar nga Kristina Melo me muzike Petrika Melo dhe tekst Kozeta Zylo u kendua ne 100 Vjetorin e Pavaresise e cila u mireprit nxehtesisht. Ne kete filmim nga z.Amir Suka kenga eshte interpretuar ne Shoqaten e mirenjohur "Ana e Malit" ne New York. Kenga eshte Hymni i Shkolles Shqipe "Alba Life".

Per me teper shtypni ne kete lidhje:

http://www.youtube.com/watch?v=nY3aAT3eCgQ(Vota: 6 . Mesatare: 3/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: