Alba Life: Intervistë me Dr. Ismet Lukolic
| E Enjte, 03.01.2013, 01:59 PM |


Intervistë me Dr. Ismet Lukolic dhënë TV Alba Life, NY

TV Alba Life ne New York sjelle prane jush intervisten me Dr.Ismet Lukolic i cili ka arritur suksese jo vetem ne fushen e mjekesise ne Amerike, por dhe eshte dhe aktivist ne Diaspore.(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti: