Intervistë dhe dokumentar për don Anton Kçirën (video)
| E Diel, 25.11.2012, 05:59 PM |


Intervistë me don Anton Kçirën (video)


(Vota: 11 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti: