Rovena Stefa ft. Sala Jashari: Amaneti
| E Diel, 28.10.2012, 04:39 PM |


Këngëtarja e mirënjohur, Rovena Stefa na vjen me një këngë për 100 - vjetorin e pavarësisë. Kënga është kënduar shumë bukur dhe klipi është shumë cilësor. Rovena këndon me mbesen e heroit legjendar, Adem Jashari, për Jasharët dhe mbarë heronjtë tanë që mundësuan që sot të kemi një Dardani të lirë dhe të festojmë 100 vjet shtet shqiptar.(Vota: 11 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti: