Ilir Shaqiri: Këngë për dëshmorin Kolë Mirdita
| E Enjte, 19.07.2012, 06:00 PM |


"Dal në Shqipni te e lumja nanë" - këngë kushtuar deshmorit te kombit Kolë Mirdita nga Ranoci i Klinës, kompozuar nga Edmond Zhulali dhe kënduar nga Ilir Shaqiri.


Mundësoi për ZSH: Tahir Shabani

(Vota: 6 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: