Remi Jakupi & Sinan Vllasaliu: Femër e dështuar (2012)
| E Marte, 17.07.2012, 07:06 PM |


Këngëtari i mirënjohur dhe miku i ZSH-së, Remi Jakupi na mundëson videoklipin e tij të fundit, në bashkëpunim me këngëtarin tjetër të mirënjohur, Sinan Vllasaliun.

Shikim e dëgjim të këndshëm...(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: