TV Alba Life: Kronikë nga Parada në New York
| E Merkure, 04.07.2012, 07:43 PM |


Ne vazhdim te emisionit pergatitur nga TV ALBA LIFE, qe u transmetua ne kanalin 35 ne New York, rreth Parades Internacionale ku moren pjese gjallerisht shqiptaret te interesuarit mund ta shikojne ne kete lidhje ne youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=jI0oqhxmet4&feature=relmfu

Ne kete emision jane intervistat me Presidentin e shoqates "Rrenjet Shqiptare" z.Marko Kepi dhe Ervin Toro si dhe me presidentin e PDIU Cameria, z.Tahir Muhedini.  Gjithashtu jane intervistuar dy artiste dhe patriote te medhenj shqiptare

Frederik Ndoci dhe Toni Dovolani.(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: