Shqip në Top Channel - me aktivistin e shquar të paqes dhe shkrimtarin e madh David Grossman
| E Hene, 07.05.2012, 02:09 PM |


Shqip në Top Channel -  me aktivistin e shquar të paqes dhe shkrimtarin e madh David Grossman.


(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: