Zeqir Lushaj: Dhuratat e miqëve, na gëzojnë (XVI)
| E Hene, 27.02.2012, 08:58 PM |

AMANET: - AT’ VEND MOS E HARRONI!

(Ballina e librit dhe në vijim, katër vjersha…)

Më poshtë,shpindina, me foton e burrit të Perajve Pal Neçaj, dhe pak fjalë për veprimtarinë e Tij, të shumëanshme.(Vota: 11 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: