Interviste e superyllit te vallezimit Tony Dovalani dhene Alba Life TV
| E Hene, 26.12.2011, 08:14 PM |

Tony Dovolani, kampioni i ritmit boteror, i cili e fitoi kete trofe ne vitin 2005, shikohet nga miliona e miliona shikues ne gjithe Ameriken dhe boten ne shfaqjen e famshme: "Dancing withe the stars" qe transmetohet ne nje nga kanalet kryesore ne TV ne Amerike, ABC. Ai cdo here ka vallezuar i veshur me shqiponjen dykrenore.  Ne emer te TV ALBA LIFE dhe shkollave shqipe ne SI dhe Brooklyn: Ju urojme Gezuar festat e fundvitit dhe shikim te kendshem!

http://www.youtube.com/watch?v=7bSSDa9oAVs&feature=email

 (Vota: 20 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: