Ngushellim, per nderjen nga jeta te Nenes se mikut dhe kolegut tone, Alfred Papuçiu
| E Enjte, 01.12.2011, 08:58 PM |

I dashur Fredi,

Me hidherim mesova tani lajmin e dhimbshem per ndarjen pergjithnje nga jeta te Nenes tende te dashur, Kaliopi, bashkeshorte e kolegut dhe mikut tim te paharruar,

Tuni Papuçiu.

Uroj nga zemra qe Ju te rroni sa me gjate e te lumtur dhe ta kujtoni e nderoni kujtimin e saj!

 

Me respekt:

Murat Gecaj e familja

Tirane



(Vota: 0)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: