TV Alba Life: Promovimi i librit "Vendlindja dhe Diaspora" me autor z.Xheladin Zeneli
| E Premte, 18.11.2011, 08:55 PM |

Te dashur bashkatdhetare,

 

TV Alba Life ne New York do te transmetoje kroniken nga promovimi i librit "Vendlindja dhe Diaspora" me autor z.Xheladin Zeneli.  Ne kete promovim ndodheshin disa personalitete nga Diaspora si dhe ish kongresisti shqiptar Joseph DioGuardi me bashkeshorten e tij Shirley DioGuardi.

 

Per me shume te interesuarit mund ta ndjekin ne kete lidhje:

http://www.youtube.com/watch?v=dzspbb5wavs

 

Ju faleminderit,

Kozeta Zylo

 (Vota: 6 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: