Libri më i ri i autorit Gjon Keka - “Ibrahim Rugova, Lidership i idealeve të mëdha”
| E Hene, 31.10.2011, 08:58 PM |

Sapo ka dal në dritë nga shtëpia botuese ‘Botart’, libri më i ri i autorit Gjon KEKA “Ibrahim Rugova, Lidership i idealeve të mëdha”. Libri do të prezantohet në Panairin e librit në Tirane,nga 09-13 nëntor 2011. Ai do të mund të gjindet tek tenda e shtëpisë Botuese ‘Botart’. Më vonë libri do të distribuohet në libraritë e ndryshme, si në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni , Amerikë dhe në vendet e Unionit Europian.(Vota: 7 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: