Ilir Dardani: Remi Jakupi: Urime pavarësinë
| E Merkure, 20.07.2011, 07:59 PM |

Prezantojme nje kenge te re nga kengetari i mirenjohur Remi Jakupi. Kenga e Gezimit te Pavaresise ‘’udheton’’ ne mbare trojet shqiptare nepermjet zerit melodioz te Remit dhe grupit te tij. Muzika eshte shqiptare dhe kenga ne pergjithesi thellesisht shqiptare.

Videoklipi eshte shume cilesor.

Teksti, Muzika dhe Zeri i Embel: Remi

Klipi publikohet me lejen e autorit.

Ilir Dardani(Vota: 12 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: