Tre libra të rinj nga shkrimtari Petraq Pali
| E Marte, 12.07.2011, 05:59 PM |

Njoftim :

“Lidhja qeparotase dhe miqtë e saj” njofton se shkrimtari Petraq Pali, me rastin e përfundimit të Fakulitetit Juridik, nxori nga shtypi njëkohësisht tre libra:

1.-"Një natë pa hënë"- Novela e tregime

2.-" Dino Martiko, jeta e një heroi.

3.-" Janko Pali në luftërat e Jetës" - Autobiografi dhe mendime.(Vota: 0)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: