Gjon Keka na vjen me një libër të ri: "Shqiptarët në prizmin e diplomacisë ndërkombëtare"
| E Diel, 05.06.2011, 07:57 PM |

Sapo ka dal ne drite nga shtepia botuese Botart, libri me i ri i autorit Gjon KEKA "Shqiptaret ne prizmin e diplomacise nderkombetare" Ndersa per te interesuarit libri do te prezantohet ne Panairin e librit ne Prishtine, 3-8 qershor 2011 ne Kosove prane tendes se shtepise Botuese Botart. Dhe me pas Libri do te shperndahet ne librarit e ndryshme si ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Amerike dhe ne vendet e Europes.(Vota: 1)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: