Keto dite doli nga shtypi libri i dyte i shkrimtarit dhe studiuesit Pjeter Meta
| E Merkure, 01.06.2011, 06:27 PM |

Keto dite doli nga shtypi libri i dyte i shkrimtarit dhe studiuesit Pjeter Meta,me titull “Ka thene Pal Kokrri ( Neçaj )….”,monografi kushtuar mesuesit,humoristit dhe intelektualit nga Nikaj Merturi,Pal Kokerr Neçaj.

Libri eshte i shperndare per shitje ne Tirane, Lezhe, Shkoder, Bajram Curri, Gjakove, Prishtine.(Vota: 1)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: