Doli nga shtypi libri me i ri i poetit Gjon Neçaj
| E Merkure, 11.05.2011, 06:32 PM |

Doli nga shtypi libri me i ri i poetit Gjon Neçaj, i nenti ne radhe, me titull “SINUS” ne kater gjuhe,( shqip,anglisht,italisht dhe greqisht ),botim luksoz I Shtepise Botuese “Marin Barleti” Tirane.Redaktor I librit eshte poeti,shkrimtari dhe studiuesi I njohur Kristaq F. Shabani.

Libri gjendet ne librarite kryesore ne Tirane,Bajram Curri,Gjakove, Prishtine dhe Shkup.(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: