Milazim Krasniqi u ve emra nipit dhe mbeses Tara+Bora
| E Shtune, 26.02.2011, 02:00 PM |

MILAZIM KRASNIQI U VE EMRA NIPIT DHE MBESES TARA+BORA

 

INFORMACION I RENDESISHEM:

Analisti i Kosoves Milazim Krasniqi, babai i Memlit dhe Teuta Krasniqit e bejne nje kombinim te cuditshem te emrave te djalit te Memlit BORA dhe vajzes se Teutes TARA qe do te thote TARABORA.

 

Djali motres Memlit, Teuta Krasniqi i la emrin vajzes TARA ndersa Memli djalit BORA qe dmth TARA-BORA vendi ku Bin Ladeni beri betejen e madhe kunder forcave perendimore. Per fakt te emrave shiqoj d linke http://vip.shqiperia.com/art/5075/Memli-Krasniqi:-Repisti-qe-u-be-deputet-rrefen-dashurine-per-Boren.html ndersa http://www.koha.net/index.php?cid=1,10,20352

Ky eshte ministri i Kosoves dhe nipat dhe mbesat TARA+BORA e Kosoves dhe Milazim Krasniqit. Votoni PDK prap...

 


Avni Rustemi

(Vota: 4 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: