Video nga festa e Mësuesit me Dibranët dhe Shkollën Shqipe në SI, New York
| E Hene, 26.04.2010, 09:57 PM |

Te nderuar kolege,

 

Ju mund te shikoni nje vidio ne youtube, nga festa e Mesuesit me Dibranet dhe Shkollen Shqipe ne SI, New York.

 

Ju faleminderit dhe shikim te kendshem!

 

TV ALBA LIFE, NEW YORK

 

Per me shume ju mund te shtypni me poshte:

http://www.youtube.com/user/AlbaLifeTV(Vota: 15 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: