28 Nëntor, i dhe ngjyrë Atdheut - Poezi nga Alma Papamihali
| E Premte, 27.11.2009, 08:58 PM |(Vota: 16 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: