E hene, 27.03.2023, 05:58 PM (GMT+1)

Mendime » Dardani

Ilir Dardani: Islam Osmani

Myslimani Agim Vuniqi (Sulltan Murati) ishte ai qe beri publike nje video. Sipas nje gazete ishte nje katolik...

Ilir Dardani: FatosEdvinSalihi

Une jam aq i zoti sa ti them fatos nanos se Ty te vjen nga pas historia e zeze, droga, alkooli, bastet, kurveria, dhuratat 500- dollareshe...

Ilir Dardani: Turq, serbe e uje

Fatos Nano largoi bustin e Gjergj Kastriotit nga zyra e tij, kur ishte kryeminister, sepse do hynte kryeministri i Turqise...

Ilir Dardani: Kafaz

Historia e shqiptareve ne 600 vitet e fundit nuk shkruhet me germa te arta. Islamizimi masiv i shqiptareve...

Ilir Dardani: Kukuvajkat

Ismail Kadare ka shume vite qe eshte ne listen e vogel te shkrimtareve me te medhenje te botes...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora