E diele, 05.02.2023, 02:07 AM (GMT)

Mendime » Dardani

Ilir Dardani: Shpata Islamike Vret Nene e Bije

Edhe dy jete iken kot. Nene e bije vriten nga mashkulli islamik shqiptar. Islami mori edhe dy jete te pafajshme shqiptaresh. Kapni Cifteliat e kendoni kesaj trimerie, kesaj Bese e ketij...

Ilir Dardani: Barcelona Kampione e Europes

Barcelona eshte fituese e Champions League (Liga e Kampioneve) per te katerten here ne historine e saj. Edhe pse nje ekip i madh qe kur eshte krijuar, dominimi ne Europe eshte ri...

Ilir Dardani: Kunder Diktatures Islamike

Nese sulmon fene e shumices, shumice quhet vetem nga dominimi islam ne Kosove dhe Maqedoni, mbetjet e perandorise islamike te akuzojne si ‘’antishqiptar’’...

Ilir Dardani: Copëza mjerimi

Eshte qeveri perfekte? Kemi politikane, Kryeminister dhe President perfekt? Sigurisht qe te gjitha pyetjet kane nje pergjigje: Jo! Po Opozita? Historia e partise socialiste eshte...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora