E premte, 03.07.2020, 05:58 PM (GMT+1)

Plus » Video

Wafa Sultan: Muhameti nuk eshte profet!

Perseri nga Terreni. Perseri Drite qe e mund erresiren, perseri Demokracia lufton komunizmin. Dr. Sultan nuk flet si e krishtere dhe as si myslimane, por flet...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora