E marte, 07.04.2020, 11:53 AM (GMT+1)

Plus » Video

Intervista e tenorit me fame boterore Saimir Pirgu

Intervista me tenorin e famshem, shqiptarin Saimir Pirgu, i cili se bashku me legjenden boterore Placido Domingo po interpretojne ne Operen e Verdit si At e Bir, ne Metropolitan Opera. Per jeten, takimet me Luciano Pavarotin, regjisorin e Hollivudit Woody Allen ...

Zone e Ndaluar: Shperberja e te kuqeve

Historia e ndeshjes se fundit te kombetares komuniste. Si u çthurr skuadra e kuqe pas arratisjes se lojtareve ne ndeshjen perballe Frances. Rrefimet tronditese te protagonisteve, nje skuader qe per pak rrezikoi te dilte e plote ne fushen e blerte...
Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT

Leter Lajmeruese