E premte, 03.04.2020, 10:01 PM (GMT+1)

Plus » Video

Myslimane, hoxha ju ofron 72 virgjeresha + gruan

Jo te gjithe meshkujt nga 72! Vetem muhaxhedinet! U deshperuat e? Epo ''come on'' tani, dy hyrije do i keni te gjithe, te cilat do te c'virgjerohen e rivirgjerohen cdo dite, apo pas cdo here. Rifryen ere e lehte pranverore perseri e? Po bre vlla, kot nuk eshte i madh ''allahu''! ...

Qazim Doda: Interviste me Pjetër Malota Lulgjuraj

Pjetër Malota Lulgjuraj, njeriu me famë botërore në sportin luftarak karate dhe i specializuar ne Tae Kwon Doe flet në një intervistë eksluzive për here të parë në një television shqiptar se si arriti të bëhej i adhuruari i Hollivood-it...

Shfaqet dokumentari “Martin Camaj, i papërsëritshëm”

Nga hulumtimi i arkivave veçon korrespodencat e shumta që Camaj kishte lidhur me personalitete të mërgatës shqiptare.Shllaku nuk bie dakord me cilesimin e Camajt si shkrimtar i mërgatës.Copëza jete, shtëpia ku është rritur Camaj në Temal ...

Shqiptari nga Siria: Ejani e luftoni për xhihadin islamik

Një i ri kosovar që po merr pjesë në luftën e Sirisë në radhët e kryengritësve kundër presidentit Bashar el Asad, në një video të postuar në internet bën thirrje që t’i bashkangjiten edhe pjesëtarë të tjerë...
Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT

Leter Lajmeruese