E premte, 03.04.2020, 02:13 AM (GMT+1)

Plus » English

Teuta Mema: Oh, God!

August 31, 1976. At Shiroka Fishing Enterprise, Ahmet Arif Myrtaj is serving his shift...
Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT

Leter Lajmeruese