E diele, 31.05.2020, 08:21 AM (GMT+1)

Dioguardi: SHBA-te nuk do te lejojne ndarjen e Kosoves

Liderët e Kosovës duhet të sigurojnë se të gjitha paratë që do të dedikohen për zhvillimin e Kosovës, nuk do të shkojnë në duart e njerëzve të korruptuar, por do të inevstohen në ekonomi”, thotë Joseph Dioguardi...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora