E hene, 30.03.2020, 07:17 AM (GMT+1)

SHBA nis bombardimet në Irak

Bombardimet e avionëve ushtarakë amerikanë të nisura gjatë ditës në veri të Irakut, i kanë marrë jetën të paktën 45 militantëve të Shtetit Islamik dhe kanë plagosur gjithashtu 60 të tjerë.Avionët F-18 bombarduan pozicionet e xhihadistëve në Sinjar...
Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT

Leter Lajmeruese