E hene, 22.07.2019, 07:40 PM (GMT+1)

Zbulohet piktura 500 vjeçare e Da Vinçit

Një pikturë e Jezu Krishtit që, pas shekujsh të lënë pas dore është identifikuar si vepra e Leonardo da Vincit: Salvador Mundi ( shqipëruar: Shpëtimtari i botës)"Ideja...
Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT

Leter Lajmeruese