E shtune, 03.12.2022, 02:38 AM (GMT)

Nebi Dragoti: Nuk do të jemi më popull fukara!

Unë ia plas të qeshurës hahahaaa,se s’do të jemi më popull fukara.Jo se është dëshira ime, por është e gjithkujt, i madh e i vogël qoftë. Qesh se jemi lodhur shumë me vettingun dhe me reformën në drejtësi. Na u tha fyti duke kërkuar. Shyqyr, shyqyr që na erdhi dita...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora