E merkure, 01.02.2023, 08:58 AM (GMT)

Selim Hasanaj: Tri vite me dhimbje

Tri vite pa Ty të gjata sa tre shekuj. Që bartin me vete dhimbjen shekullore. Tri vite pa prijsin as jeta nuk ka kuptim Lutemi per Ty në boten amshim Shpetimtar, Shejt i poppullit tim...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora