E marte, 20.04.2021, 04:54 AM (GMT+1)

Aurora Bakalli: Rëndësia e spitalit në Prishtinë

Të nderuar deputetë,Diskutimi im sot ndërlidhet me mungesën e Spitalit të qytetit të Prishtinës. Pse Prishtina nuk ka spital të qytetit dhe cilat janë dobitë nga një spital i tillë?1. Mungesa e spitalit të qytetit të Prishtinës ...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora