E marte, 02.03.2021, 11:20 PM (GMT)

Poezi nga Dalan Luzaj

Kasolles shiu ja zhveshi baltën, mureve përreth, Paralele purtekat, si brinjët tona, pentagram...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora